Web Tasarım


Müşteri odaklı çalışan, önce müşterisini dinleyen, isteklerini tek tek not alan, sonra yılların deneyimi ile kendi fikirlerini ortaya koyan ve karşılıklı görüş alışverişini harman yaparak istenilenin daha üstünde güzellikleri müşterilerine sunmanın bilinci ile çalışan bir web tasarım firmasıyız.

İnternet dünyasında nasıl bir kimlik ve rol ile yer almak istiyorsanız, o hedefe yönelik en fonksiyonel ve estetik siteler tasarlamak ana ilkemizdir. Karşılıklı görüşmelerimiz sonucu ürününüz, hizmetiniz, kurumsal kimliğiniz ve hedefleriniz analiz edilerek, ihtiyaçlarınız doğrultusunda size en uygun web sitesini tanımlıyoruz. Hedefinize ve isteklerinize yönelik tasarım başlıklarımızı belirleyip, ön çalışmamızı onayınıza sunuyoruz. Karşılıklı görüş alışverişi sonucu onay verdiğiniz taslağı yayına hazırlıyoruz. Yönetim paneli vb kullanımlar için gerekli olan tüm doneleri ve bilgilendirmeleri tarafınıza yaptıktan sonra sitenizi yayına sunuyoruz.

Web Sitesi Tasarımı

Web Tasarım İlkemiz:

Tüm kurum ve kuruluşların hedef pazarına uygun yapıda dinamik çözümler oluşturmak. Müşterinin ihtiyaçları doğrultusunda fonksiyonel; kolay kullanılabilen, doğru yönlendirmelerin yapıldığı web tasarım çatısını kurmak. Müşterinin bilinçlenmesi açısından gerekli tüm teknik bilgileri ve yönlendirmeleri anlaşılır bir biçimde müşteriye sunmak. Tasarım kriterlerini nelerin etkileyeceği hakkında müşteriyi bilgilendirmek.

Web Tasarım Politikamız:

Sektördeki tüm gelişmeleri takip ederek, zaman ve teknolojiye ayak uydurmak için, bilişim dünyasını an-be-an takip ederek yeni gelişmeler ve uygulamaları siz müşterilerimize sunmayı hedeflliyoruz. En güzel reklamı sizlerin yaptığını biliyoruz. Bu yüzden % 100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz.

Siz Değerli Müşterilerimize Notumuz:

Web tasarımıyaptırmaya karar verdiğinizde; web tasarım firmaları ile yaptığınız görüşmelerde bolca soru sormaktan çekinmeyiniz. Özellikle fiyat alırken, hangi nitelikler için fiyat aldığınız konusunda ayrıntılı bilgi edinmeye gayret gösterin. Aldığınız teklif fiyat içine hangi ürün ve özelliklerin dahil olduğunu öğrenerek kıyaslama yapmaya özen gösterin. Doyurucu bilgi ve tecrüye sahip kişiler ve kurumlar olmalarına kanaat getirdikten sonra siparişinizi vermenizi tavsiye ediyoruz. Biliyoruz ki; İletişim bilgiden çok daha fazla önem kazanarak, pozitif bir enerji doğurmaktadır. Doğru iletişim kurulmadan doğru ürüne ulaşılamaz.

Hizmetlerimiz


Önceki Sonraki